| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electriccity distribution |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electriccity distribution |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| বৈশিষ্ট্য | 40ft |
|---|---|
| আবেদন | বৈদ্যুতিক শক্তি সংক্রমণ |
| পৃষ্ঠের চিকিত্সা | গরম ডুব গ্যালভেনাইজেশন |
| বেধ | 1-30mm |
| প্রতিরক্ষামূলক স্তর | IP65 |
| বৈশিষ্ট্য | 35 ফুট |
|---|---|
| আবেদন | বৈদ্যুতিক শক্তি সঞ্চালন |
| পৃষ্ঠ চিকিত্সা | গরম ডুব galvanization |
| পুরুত্ব | 1-30 মিমি |
| প্রতিরক্ষামূলক স্তর | IP65 |
| বৈশিষ্ট্য | 1-50 মি |
|---|---|
| আবেদন | বৈদ্যুতিক শক্তি সঞ্চালন |
| সারফেস ট্রিটমেন্ট | হট ডিপ গ্যালভানাইজেশন |
| বেধ | 1-30 মিমি |
| প্রতিরক্ষামূলক স্তর | আইপি ৬৫ |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |