| Height | 65ft |
|---|---|
| Design Load in Kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Sections | Three sections |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| শক্তি | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| ডিজাইন লোড কেজি মধ্যে | 300 ~ 1000kg শীর্ষ থেকে 50cm যাও applicated |
| ব্লিঙ্ক করা কার্সরের | 1 মিমি থেকে 30 মিমি |
| পৃষ্ঠতল চিকিৎসা | গরম ডিপ galvanization |
| উপযুক্ত | বিদ্যুৎ বিতরণ |
| শক্তি | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| কেজি ডিজাইন লোড | 300 ~ 1000 কেজি উপরে থেকে 50cm applicated |
| ব্লিঙ্ক করা কার্সরের | 1 মিমি 30 মিমি |
| পৃষ্ঠতল চিকিৎসা | গরম ডুব galvanization |
| উপযুক্ত | বিদ্যুৎ বিতরণ |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| বৈশিষ্ট্য | 1-50m |
|---|---|
| আবেদন | বৈদ্যুতিক শক্তি সংক্রমণ |
| পৃষ্ঠের চিকিত্সা | গরম ডুব গ্যালভেনাইজেশন |
| বেধ | 1-30mm |
| প্রতিরক্ষামূলক স্তর | IP65 |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| درجه | galvanization |
|---|---|
| শক্তি | 10kV ~ 550kv |
| মেরু ডিজাইন | 8 গ্রেড ভূমিকম্প বিরুদ্ধে |
| বাতাসের গতি | 160 কিলোমিটার / ঘ, 30 মি / সেকেন্ড |
| উপযুক্ত | বিদ্যুৎ বিতরণ |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |