| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Name | Anticorrosive Self Supporting Electrical Power Poles Polygona 50m Tubular Steel Pole |
|---|---|
| type | Round,Conical |
| Material | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| পণ্যের নাম | 40 ফুট হট ডুব গ্যালভানাইজড স্টিল শঙ্কু বৈদ্যুতিক শক্তি ইউটিলিটি নলাকার মেরু |
|---|---|
| প্রয়োগ | পাওয়ার ট্রান্সমিশন |
| পৃষ্ঠতল চিকিৎসা | গরম ডুব গ্যালভেনাইজেশন |
| মাত্রা টর্ল্যান্স | - 2% |
| Eldালাইয়ের মান | এডাব্লুএস ডি 1.1 |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | 10kV hot dip galvanized electric power transmission line tubular steel pole |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| warranty time | 15 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy steel |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| درجه | 8 মি 5KN ইউটিলিটি মেরু উচ্চমানের Q345 বৈদ্যুতিক মেরু আফ্রিকা বিড |
|---|---|
| শৈলী | galvanization |
| বাতাসের গতি | 160km / ঘন্টা, 30 মি / সে |
| ডাইমেনশনের টরলেন্স | - 2% |
| উপযুক্ত | বিদ্যুৎ বিতরণ |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electriccity distribution |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| শক্তি | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| ডিজাইন লোড কেজি মধ্যে | 300 ~ 1000kg শীর্ষ থেকে 50cm যাও applicated |
| ব্লিঙ্ক করা কার্সরের | 1 মিমি থেকে 30 মিমি |
| পৃষ্ঠতল চিকিৎসা | গরম ডিপ galvanization |
| উপযুক্ত | বিদ্যুৎ বিতরণ |