| উপাদান | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| রঙ | কাস্টমাইজড |
| বন্দর | সাংহাই সর্বদা |
| আজীবন | 50 বছর |
| উচ্চতা | 10-80FT |
| Type | one 40ft container 30ft Steel Utility Pole and one 40ft container 35ft steel pole electric pole |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Type | 133kv 30ft 35ft and 40ft Metal Steel Utility Pole Galvanized With Certification |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Shape | Polygonal Round |
| Power Capacity | 10kV - 220kV |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Product Name | 13.8KV Philippines Galvanized Electrical Power Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 30FT |
| Voltage | 13.8KV |
| Treatment | Galvanization |
| পণ্যের নাম | ইউটিলিটি পাওয়ার খুঁটি |
|---|---|
| আবেদন | ট্রান্সমিশন লাইন |
| ডিজাইন | ব্যক্তিগতকৃত |
| সারফেস ট্রিটমেন্ট | হট ডিপ গ্যালভানাইজেশন |
| ওয়েল্ডিং স্ট্যান্ডার্ড | AWS D1.1 |
| পণ্যের নাম | ইউটিলিটি পাওয়ার খুঁটি |
|---|---|
| আবেদন | ট্রান্সমিশন লাইন |
| নকশা | কাস্টমাইজড |
| পৃষ্ঠের চিকিত্সা | গরম ডুব গ্যালভেনাইজেশন |
| Eldালাইয়ের মান | এডাব্লুএস ডি 1.1 |
| উপাদান | Q235 Q345 GR50 GR65 |
|---|---|
| সাক্ষ্যদান | ISO BV |
| উচ্চতা | 25 ফুট 30 ফুট 35 ফুট |
| বাতাসের গতি | 160কিমি/ঘন্টা |
| পুরুত্ব | 4 মিমি |
| নাম | 100 ফুট ফ্ল্যাঞ্জ প্রকার 3 বিভাগে আরোহণের র্যাংস সহ গ্যালভানাইজড ইস্পাত মেরু |
|---|---|
| নকশা | 100 ফুট ফ্ল্যাঞ্জ প্রকার 3 বিভাগ |
| উচ্চতা | 100FT |
| Thickenss | 6 মিমি 8 মিমি 10 মিমি |
| ডিজাইন লোড | বহুমাত্রিক চাপ |