| Product Name | 9m 11m Hot Dip Galvanized Steel Pole Electric Power Pole Columniform |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Product Name | Galvanization Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Application | Power Transmission |
| Standard | ISO |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| life time | 50 years |
| Design | Customized |
| Warrenty | 15 years |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
| Product Name | 11.8m Steel Electrical Power Pole Steel Power Pole Electric Power Pole Columniform |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Product Name | 27.5m Columniform Galvanized Steel Pole For Transmission Line |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Product Name | 18m Columniform Galvanized Steel Pole For Transmission Line , Utility Power Poles |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| পণ্যের নাম | ট্রান্সমিশন এবং বিতরণ বৈদ্যুতিক বিদ্যুৎ ইউটিলিটি ইস্পাত মেরু ইস্পাত মেরু |
|---|---|
| প্রয়োগ | পাওয়ার ট্রান্সমিশন |
| পৃষ্ঠতল চিকিৎসা | গরম ডুব galvanization |
| ঢালাই মান | AWS D 1.1 |
| Galvanization মান | ASTM A 123 |
| পণ্যের নাম | ট্রান্সমিশন লাইন জন্য 27.5m Columniform জালের বুনানি ইস্পাত মেরু |
|---|---|
| প্রয়োগ | পাওয়ার ট্রান্সমিশন |
| পৃষ্ঠতল চিকিৎসা | গরম ডুব galvanization |
| ঢালাই মান | AWS D 1.1 |
| Galvanization মান | ASTM A 123 |
| পণ্যের নাম | ট্রান্সমিশন লাইন জন্য 27.5m Columniform জালের বুনানি ইস্পাত মেরু |
|---|---|
| প্রয়োগ | পাওয়ার ট্রান্সমিশন |
| পৃষ্ঠতল চিকিৎসা | গরম ডুব galvanization |
| ঢালাই মান | AWS D 1.1 |
| Galvanization মান | ASTM A 123 |